Strona główna slash O gabinecie Endomed

Dzień dobry, nazywam się Joanna Bubak. Miło mi Cię gościć w moim gabinecie.

Pomysł na gabinet Endomed powoli kiełkował w mojej głowie. Rozwijał się i dojrzewał wraz z poznanymi pacjentkami – wspaniałymi, silnymi kobietami, których historie życiowe przeplatały się z kobiecymi problemami zdrowotnymi. Niezależnie od etapu życia opowiadane historie były ujmujące, nasycone wieloma emocjami, a przede wszystkim nadzieją na dalszą przyszłość. Dlatego też powstało miejsce gdzie wszystkie kobiety mogą podzielić się swoimi intymnymi problemami, a w zamiam uzyskają profesjonalne i poparte badaniami naukowymi wsparcie. A wszystko to w atmosferze ciepła i wzajemnych serdecznych relacji.

Misja Endomed

Endomed powstał z myślą o edukacji pacjentek, podkreślenia roli profilaktyki zdrowotnej, a także pokazania jak ważne jest szybkie włączenie niezbędnego leczenia, w celu zahamowania rozwoju choroby.

 

ikona      W gabinecie Endomed uzyskasz wszystkie niezbędne informacje na temat leczenia operacyjnego, zarówno metodami chirurgii małoinwazyjnej, jak również metodami chirurgii klasycznej.

ikona      Endomed to gabinet przyjazny kobietom planującym powiększenie rodziny, będącymi w ciąży, a także mierzącymi się z problemami położniczymi.