Strona główna slash Położnictwo

Położnictwo

„Dokądkolwiek pójdę zabiorę ze sobą twój pierwszy krzyk”

Przygotuj się do wyjątkowego wydarzenia w Twoim życiu, poznaj potrzeby Twojego ciała oraz osiągnij spokój umysłu. Zgłoś się na wizytę, a otrzymasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

Zakres usług i kompetencji

Opieka prekoncepcyjna

Planowanie rodziny i związana z nią opieka przedkoncepcyjna pozwala zbadać stan zdrowia przyszłych rodziców i tym samym zapewnić najlepsze warunki rozwoju dla maluszka. W gabinecie Endomed uzyskasz niezbędne informacje jak przygotować się do zostania rodzicami.

Opieka w ciąży

Opieka medyczna w ciąży pozwoli Ci na zrozumienie zmian zachodzących w organizmie, a także na stały kontakt z lekarzem w celu wyjaśnienia wątpliwości. W przypadku pojawienia się chorób towarzyszących ciąży uzyskasz informacje o ich wpływie na przebieg ciąży oraz możliwościach leczenia i na pewno nie pozostaniesz sama z tym problemem.

Opieka poporodowa

Dzień narodzin dziecka stanowi niezwykłe wydarzenie w życiu rodziców. Ciało kobiety zmienia się w celu zapewnienia jak najlepszej opieki nowo narodzonemu dziecku. O zmianach zachodzących w ciele kobiety, niezbędnych badaniach w okresie poporodowym, a także o zaleceniach pozwalających na otoczenie opieką Twojego ciała uzyskasz w gabinecie Endomed.

Poród siłami natury

Dzień w którym kobieta po raz pierwszy spotyka się ze swoim dzieckiem na zawsze pozostaje w pamięci. Jednakże niekiedy pojawiają się wątpliwości jak właściwie przygotować się do tego wydarzenia. Więcej informacji o porodzie uzyskasz podczas naszej rozmowy na wizycie.

Cięcie cesarskie

Poród maluszka jest wydarzeniem bardzo oczekiwanym przez oboje rodziców. Jednakże podczas ciąży mogą pojawić się okoliczności uniemożliwiające poród drogami natury. Przyjdź i dowiedz się jak wygląda poród poprzez cięcie cesarskie, jak się do niego przygotować oraz sprawdź czy nie masz wskazań do takiej drogi porodu.

Diagnostyka niepłodności

Niezmiernie delikatnymi problemami z jakimi spotykają się kobiety planujące rodzinę są trudności z zajściem w ciążę lub poronienia. Wymagają one przeprowadzenia dodatkowej diagnostyki, niekiedy włączenia leczenia czy też działań zabiegowych. W zależności od sytuacji w gabinecie Endomed uzyskasz indywidualny plan leczenia.

Zabiegi operacyjne wykonywane są w jednym z warszawskich szpitali